Menu

O nas

 

 

Działamy na rynku od 1998 roku.

Przygodę z paintballem zaczynaliśmy od kupienia kilku zestawów markerów paintballowych. Dużym osiągnięciem było dla nas organizowanie imprez dla 10 lub więcej osób. Dzięki ciągłemu stawianiu nowych celów, inwestycjom i spełnianiu wymagań klientów firma szybko zyskała uznanie w Polsce i zagranicą.
Obecnie Dragon Paintball to najprężniej rozwijającą się firma zarówno w Polsce, jak i w całej Europie Wschodniej.

Dajemy Wam bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z naszych usług dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy. Nasz rozwój służy Państwa zabawie!Co roku podpisujemy masę nowych kontraktów z dużymi koncernami , a co za tym idzie grono  zadowolonych klientów stale sie powiększa.Powiedz nam czego oczekujesz, a my te oczekiwania spełnimy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, do obejrzenia zdjęć oraz do wspólnej zabawy!

  Dysponujemy kilkudziesięcioma markerami paintballowymi, mamy kilkaset sztuk mundurów, własne sprężarki, quady i dziesiątki sztuk innego sprzętu potrzebnego do profesjonalnego zorganizowania wspaniałej zabawy ,oraz oczywiście sztab ludzi odpowiedzialnych za przebieg imprezy.


Organizujemy imprezy na terenie całego kraju.
W tej chwili zrobienie imprezy dla 2000 osób wraz z cateringiem to dla nas codzienność. Dbając o jakość naszych usług regularnie wymieniamy sprzęt..
Zajmujemy się organizacją zarówno małych imprez integracyjnych jak i masowych imprez na kilka tysięcy osób. Dysponujemy nowym, profesjonalnym sprzętem, a nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i z dużymi firmami. Nasi klienci to m. in.  Castorama, Coca-Cola, PZU, SHELL.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, udzielimy szczegółowych odpowiedzi, zadbamy o każdy szczegół. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia