Menu

Scenariusze gier

Najbardziej popularne scenariusze to:


Walka o dwie flagi - w grze biorą udział dwie druzyny. Każda z nich ma swoją bazę w której umieszcza flagę. Celem gry jest podjęcie flagi drużyny przeciwnej i doniesienie jej do wyznaczonego miejsca. Jednocześnie nie można dopuścic, aby przeciwnik zabrał Wam Waszą flagę. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza doniesie flagę do wyznaczonego punktu lub wyeliminuje z gry całą drużynę przeciwną.
Gra jest spokojna, pozwala wprowadzić w życie wcześniej opracowane taktyki.


Walka o jedną flagę - umieszczamy flagę na środku pola gry. Po bokach w takich samych odległościach od flagi umieszczamy dwie drużyny. Na sygnał obie drużyny muszą jak najszybciej podbiec do flagi, zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, podjąć flagę i donieść do wyznaczonego miejsca . Gra bardzo szybka i dynamiczna. Tu nie ma miejsca na taktyki i podchody. Tu trzeba być szybkim i zdecydowanym.

 

Gettysburg (wojna secesyjna) - tę grę rozgrywa się na otwartym polu. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie w linii prostej i wykonują komendy prowadzącego. Komendy są trzy: celuj - gdzie celujecie, strzał - wszyscy w tym samym momencie oddajecie TYLKO JEDEN strzał. Osoby trafione schodzą z pola gry. Reszta wykonuje trzecią komendę czyli krok do przodu. I tak w kólko aż do momentu gdy jedna z drużyn zostanie wyeliminowana.

Bardzo dobra gra aby oswoić się z paintbalem lub na zakończenie dnia, Zużywa się w niej bardzo mało kulek.


Jest jeszcze cała masa innych pokrewnych scenariuszy w które możemy zagrać jeśli tylko sobie zażyczycie.
Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane.

Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia