Menu

Szkolenia

Dla dobra Państwa przedsiębiorstwa możemy zaoferować szkolenia dla Waszych pracowników, które będą łączyły dobrą zabawę z nauką.

Świetnie wyszkolony psycholog zadba o każdy szczegół. Możemy zaproponować Państwu:

Szkolenie integracyjne w zakresie budowania zespołu (team building), które pomoże zespołowi zbliżyć się do siebie i podejmować wspólne, trafne decyzje na zasadzie kompromisu. Szkolenie to znacznie poprawi relacje wewnątrz grupy uczestników i skłoni ich do refleksji na temat wspólnego budowania zespołu.

Szkolenie komunikacji interpersonalnej nauczy technik komunikacji, doboru odpowiednich słów, gestykulacji i postaw. Usprawni ono komunikację na każdej linii (między współpracownikami, między pracownikami, a kierownictwem oraz na linii sprzedawca-klient).

Szkolenie sprzedażowe, które obejmuje obsługę klienta, techniki sprzedaży, negocjacje oraz pozwoli Państwa pracownikom radzić sobie z tzw. “trudnymi klientami”.

Szkolenie marketingowe, które pozwoli na rozwiniecie umiejętności w zakresie tworzenia wizerunku firmy oraz na znaczne polepszenie umiejętności sporządzania planów marketingowych.

 Jeśli chcecie Państwo podnieść efektywność działań Waszych pracowników, zapraszamy do współpracy!

Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia