Menu

Paintball

Paintball jest grą strategiczną, która w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza na świecie, przenaczona jest on dla osób lubiących silne wrażenia i sportową rywalizację.
Jak to się wszystko zaczęło? Otóż gra ta wymyślona  została około 1981 roku przez amerykańskich farmerów. Im to właśnie karabinki na farbę służyły do znakowania bydła na pastwiskach.

Na świecie rozróżnia się kilka rodzajów paintballa. Najpopularniejsze z nich to paintball leśny oraz speedball.


Paintball leśny,  to popularne rozgrywki w lesie. Tutaj liczy się jak najlepsze podejście przeciwnika, taktyka i gra zespołowa. Gry w lesie z reguły trwają po kilka godzin i szybko sie nie nudzą. Speedball - jest to turniejowa odmiana tej gry . Zawody rozgrywają się najczęściej na boisku o wymiarach 25x50 metrów. Cały teren gry otoczony jest 3, 5 lub 7 metrową siatką, za którą mogą bezpośrednio stać widzowie obserwujący grę. W środku pola gry znajduje się od 19 do 25 przeszkód w postaci balonów o różnych kształtach. Tutaj stają naprzeciw siebie dwie drużyny które składają się z 3, 5 lub 7 zawodników. Celem w grze jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i doniesienie jej do swojej bazy, co najczęściej kończy się wyeliminowaniem całej przeciwnej drużyny. Czas rozgrywki to od 5 do 10 minut.


Zobacz również ofertę naszego sklepu.
 

 

 


Przebieg zabawy

Od przyjazdu na pole do gry, przez przebranie się w odpowiedni strój i zapoznanie z regułami, aż do wspaniałej zabawy z markerami w dłoniach – nasze zawody paintballowe zawsze są zorganizowane po mistrzowsku!


Bezpieczeństwo i regulamin

Polecamy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, regulaminem i regułami gry, by zabawa była przyjemna i nie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji. W tym miejscu rozwiewamy wątpliwości - paintball nie boli!

 


Scenariusze gier

Nasza zabawa toczy się według określonych zasad – scenariusze są bardzo zróżnicowane i mogą być modyfikowane albo tworzone całkowicie od podstaw. Możecie Państwo wybrać ten, który będzie Wam najbardziej odpowiadał.


Gdzie się bawimy

Teren do gry znajduje się w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo, niedaleko ulicy Tczewskiej. Zapraszamy do sprawdzenia miejsca na mapie oraz zyskania informacji o tym, jak najszybciej dojechać tam z centrum.Sprzęt

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu marki Tippmann, który wymieniamy co sezon, aby zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki gry wszystkim uczestnikom. Każdy Klient wyposażony zostanie również w profesjonalny mundur.


Ceny

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług, a także licznymi promocjami – nasza szczecińska firma to nie tylko doskonałej jakości zawody paintballowe, ale również atrakcyjne warunki finansowe współpracy.


Częste pytania

Nie wiecie Państwo czy można pojawić się na polu gry z własnym sprzętem albo macie jakiekolwiek inne pytania? Zapraszamy do kategorii z odpowiedziami albo telefonicznego kontaktu z pracownikami naszej firmy.


Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia