Menu

Quady

Quady to pojazdy do zadań specjalnych. Skonstruowana z myślą o pokonywaniu ekstremalnych terenów, takich jak rozmaite wzniesienia, bagna czy płytkie strumienie. Ze względu na charakterystyczną budowę quady bez problemu przemierzają również niedostępne innym pojazdom, zalesione miejsca. Łatwe w obsłudze i ekonomiczne, szybko zyskały popularność uatrakcyjniając zarówno rozmaite imprezy, jak również spokojne wakacyjne dni.


Quady a imprezy integracyjne

Quady są obecnie jednym z popularniejszych motywów zabaw firmowych. Organizujemy imprezy w pełni dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także wieku profilu grupy uczestniczącej w zabawie. Quady wykorzystujemy na dwa sposoby – mogą one stanowić główną atrakcję zabawy lub jej motyw przewodni. Wyznaczamy tory, na których uczestnicy będą szkolili swoje umiejętności, a w przypadku mniejszych grup, organizujemy również wyjazdy w teren pod czujnym okiem instruktora.


Bezpieczeństwo

Nas Państwa bezpieczeństwem nieustannie czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Pomimo iż quady, którymi dysponujemy są niezwykle łatwe w obsłudze, każdy uczestnik przed wykonaniem swojej jazdy zostaje odpowiednio przeszkolony i pouczony. Szczecin, Olsztyn, Zakopane – dzięki własnemu transportowi imprezy z quadami możemy zorganizować nawet w najodleglejszych zakątkach naszego kraju. Zapraszamy!


Zerknij do działu sprzęt oraz ceny, aby zobaczyć czym dysponujemy i co mamy do zaoferowania.


 


Sprzęt

Oddajemy do dyspozycji Klientów doskonałej jakości quady firmy Kymco z napędem na tylną oś. Są bardzo proste w obsłudze, pokonują trudne przeszkody i kierować je Państwo będziecie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.


Ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny naszych quadów, które zapewnią każdemu multum zabawy i satysfakcji. Nasza szczecińska firma, specjalizująca się w imprezach, wynajmuje również instruktora, a koszt jego usługi ustalany jest indywidualnie.

Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia