Menu

Spływy kajakowe

Wsiądź do kajaka i odkrywaj nieznane zakątki miasta: Szczecińską Wenecję - kompleks stuletnich fabryk wznoszących się wprost z wód Odry, wojenną przystań U-bootów, bezludną dziś wyspę, gdzie mieszkał i pracował ornitolog Paul Robien - bohater jednej z zagadek Szczecina. Zobacz z bliska cumujące w porcie statki handlowe.

 

Odwiedź jedną z kilkunastu zapomnianych wysp, gdzie ludzka stopa nie staje. Stań oko w oko z dzikimi zwierzętami, które nie znają człowieka, bo nigdy nie mają okazji go spotkać. Zobacz bobry w naturalnym środowisku. Przekonaj się, że są w Szczecinie zakątki, gdzie spotkać można bielika krążącego majestatycznie po niebie. Zobacz czaple łowiące ryby wprost z rzeki w centrum miasta.

 

Zobacz Szczecin z nietypowej perspektywy - przepłyń się kajakiem wzdłuż Wałów Chrobrego, zrób piknik na Wyspie Grodzkiej. Zobacz, jak wygląda port od strony wody. Przekonaj się, że z tej perspektywy, miasto wygląda zupełnie inaczej niż z wydeptanych ścieżek, a Odra to dzisiaj czysta i naprawdę piękna rzeka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia