Menu

Biegi orientacyjneBiegi na orientację to świetna zabawa dla ludzi w każdym wieku, a dla naszego psychologa doskonała okazja na sprawdzenie relacji wewnątrz grupy.


Ilość osób jest właściwie nieograniczona. Każdy bieg omawiamy i dostosowywujemy indywidualnie do konkretnego klienta. Omawiamy długość trasy, rodzaje przeszkód na trasie jak i gry zręcznościowe oraz intelektualne na które natrafią uczestnicy podczas wyprawy.


Przykładowy bieg na orientację dla ludzi z firmy, w której panujesiedzący tryb pracy ma długość około 2 - 3 km. Taka długość biegu nikogo nie wykończy, pozwalając zarazem poczuć sie zdrowo zmęczonym. Osoby dzielimy na drużyny. W zależności od wielkości firmy i czasu jaki mamy do zagospodarowania są to drużyny zawierające od 2 do 10 osób.
Na trasie tej długości znajduje się oczywiście start i meta. Oprócz tego mamy jeszcze około 4 punktów kontrolnych. Na każdym punkcie drużyna ma do wykonania zadania. Mogą to być zadania intelektualne, zręcznościowe, na koncentrację, na logikę itd.


Na każdym punkcie kontrolnym przyznawane są punkty za wykonanie w.w. zadań. Drużyny są startowane co około 10 - 15 minut. Pozwala to na przebiegnięcie całej trasy bez dogonienia drużyny poprzedniej.

Aby być pewnym że nikt się nie zgubi, każda z drużyn wyposażona jest w elektroniczny kompas z modułem GPS, w którym to są zawarte poszczególne miejsca jak np. start i meta.
W trakcie zabawy, po wykonaniu zadań uczestnicy dostają namiary GPS na kolejne punkty.


  


Po zakończonym biegu podliczamy czasy osiągnięte przez drużyny oraz zliczamy punkty które osiągnęli na poszczególnych punktach. To pozwala wyłonić nam zwycięzców.

Specjalnie i celowo nie zdradzamy tutaj szczególów punktów kontrolnych, gdyż mają one być zaskoczeniem dla zawodników. Najczęściej zna je przed zabawą tylko osoba omawiająca i akceptująca cały bieg ze strony klienta.

Ponieważ róznice czasowe w wystartowaniu pierwszej i ostatniej drużyny mogą czasami sięgać kilku godzin, proponujemy w tym samym czasie inne atrakcje ( jak np. paintball, quady, łuki, wiatrówki itd.) oraz catering.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Na pewno będziecie zadowoleni!Dragon Paintball © 2008

MINDFLOW

Multimedia